GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Assietter 14281032
nr 1428 1032
Assietter
6 st, Kina, blåvitt. Diameter: 18cm
Kondition: slitage, nagg
måndag 25 oktober 2021
kl 20:35:34
- Klassiska
25 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska